Czy to Twoja firma?

Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie praca

Gostynin
Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) hr / kadry

Oferty pracy Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie

Siedziba główna

Administracja Ośrodka

Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie
    • Gostynin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 210 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Dbanie o bezpieczeństwo personelu i pacjentów.
      Towarzyszenie w spacerach oraz zabezpieczanie agresywnych pacjentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Aktualne zaświadczenie Komendy Wojewódzkiej Policji o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej (wraz z aktualnym orzeczeniem lekarskim i psychologicznym). Wymagany ujemny wynik badania na nosicielstwo. Umiejętności: bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi stwarzającymi zagrożenie życia. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 6.00-18.00 lub 18.00-6.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gostyninie