Czy to Twoja firma?

Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka praca

Gorzyce
Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Gorzyce
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka

Praca alert - powiadomienia

Praca Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka

  • Kierowca autobusu

    Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka
    • Przeworsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa Jotka - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. d

    • Gorzyce
    • 4 210 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kierowca linii pospiesznej Stalowa Wola - Kraków - Stalowa Wola. Obsluga kasy fiskalnej. Codzienna obsługa pojazdu, dbałość o powierzony pojazd.
      Praca zgodnie z grafikiem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. D, Karta Kierowcy
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie, prawo jazdy kat. D, ważne badania lekarskie i psychologiczne oraz kurs na przewóz osób oraz karta kierowcy. Dyspozycyjność, kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 210,18 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gorzyce

      Codzienna obsługa pojazdu, dbałość o powierzony pojazd. Dyspozycyjność, kultura osobista, schludny wygląd. Obsługa linii lokalnej: Gorzyce - Stalowa Wola - Gorzyce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. D, ważne badania lekarskie i psychologiczne, kurs na przewóz osób oraz karta kierowcy. Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku. Dyspozycyjność, kultura osobista.

      Oferujemy

Pracodawcy w Gorzycach