Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c.

Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Mirjan s.c. - oferty archiwalne

  • Spawacz /mag

    • Gorzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie elementów i spawanie.
      Praca na 1 zmianę w godz. 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: spawanie metodą MAG 135

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzycach