Czy to Twoja firma?

Hodowla Roślin Strzelce sp. z o.o. - Grupa IHAR praca

Gorzów Wielkopolski

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z bycia częścią polskiego krajobrazu rolniczego. Nasza historia rozpoczęła się w listopadzie 1945 roku, kiedy to zrodziła się pasja do hodowli i aklimatyzacji roślin. W Hodowli Roślin Strzelce Grupa IHAR, zlokalizowanej w malowniczych Strzelcach, łączymy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać rolnikom nasiona, które gwarantują wysokie plony i oczekiwane dochody.

Specjalizujemy się w hodowli pszenicy ozimej i jarej, pszenżyta, rzepaku, jęczmienia, owsa, bobiku i wielu innych roślin. Nasze portfolio obejmuje ponad 120 odmian w 12 gatunkach, co świadczy o naszej głębokiej wiedzy i zaangażowaniu w rozwój sektora rolniczego. Jesteśmy liderem na polskim rynku nasiennym, szczególnie w kategorii pszenicy ozimej i owsa, co jest wynikiem naszej ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Stosujemy nowoczesne techniki hodowlane w laboratoriach in-vitro, co pozwala nam na rejestrację do kilkunastu nowych odmian rocznie w różnych krajach Europy. Nasze nasiona Dynamic to przykład naszego zaangażowania w innowacje, które spełniają najwyższe standardy ograniczenia pylenia zapraw.

Nasza międzynarodowa obecność jest równie imponująca. Odmiany Hodowli Roślin Strzelce są uprawiane od Hiszpanii po Ukrainę, od Turcji po Finlandię, a nawet dotarły do Kanady i mają perspektywy w krajach Ameryki Południowej. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi polscy hodowcy zarejestrowaliśmy odmiany w Algierii.

Zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości, posiadamy certyfikację ESTA od 2017 roku. Nasze usługi obejmują profesjonalne nasiennictwo na przemysłową skalę, z produkcją około 15 tysięcy ton nasion kwalifikowanych rocznie. Dzięki temu, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej klasy.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na czterech zakładach nasiennych, bazie produkcyjnej o areał ponad 3500 hektarów oraz sieci sprawdzonych plantatorów. Wprowadzamy na rynek konkurencyjne odmiany populacyjne rzepaku ozimego, co jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję na rynku.

W Hodowli Roślin Strzelce Grupa IHAR jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój polskiego rolnictwa. Nasza misja i działania są wyrazem głębokiego szacunku dla ziemi, która nas żywi, i ludzi, którzy z pasją oddają się pracy na roli. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej rosnącej rodziny. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość dla pokoleń.

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna logistyka / spedycja / transport motoryzacja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR

Siedziba główna

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gorzów Wielkopolski
  2. Katowice
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. - Grupa IHAR - oferty archiwalne

  • Kierownik produkcji

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzór nad produkcją roślinną i zwierzęcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: Umiejętności logistyczne, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik selekcji

      selekcja plantacji nasiennych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim