Czy to Twoja firma?

ANMAR Marian Przybył sp. j. praca

Gorzów Wielkopolski
Od ponad trzech dekad ANMAR to synonim niezawodności i innowacyjności w branży elektroinstalacyjnej i budowlanej. Z dumą reprezentujemy Gorzów Wlkp., dostarczając naszym klientom nie tylko kable, przewody, czy systemy zabezpieczeń, ale także kompleksowe rozwiązania dla domów i przedsiębiorstw. Jesteśmy laureatem prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”, co potwierdza naszą dynamiczną pozycję na rynku oraz zaangażowanie w rozwój i doskonałość. Nasza oferta to efekt przemyślanych wyborów i partnerstwa z elitarnymi grupami zakupowymi, co przekłada się na konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług. Realizujemy projekty zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, zawsze dbając o środowisko i społeczną odpowiedzialność. W ANMAR wierzymy, że nasza praca to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, zaufanie i długotrwałe relacje z naszymi klientami.
ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna

Siedziba główna

ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Sprzedawca- doradca klienta

    ANMAR Marian Przybył Spółka Jawna
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa kasy i terminala, doradztwo techniczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku, Obsługa komputera, MS Office
      • Inne wymagania: znajomość asortymentu elektro- energetycznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy 7-15, 8-16, 9-17
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta- magazynier

      obsługa klientów, przygotowanie ofert, doradztwo techniczne, przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca 7-15 lub 8-16
  • Specjalista ds handlu

    • 4 800 zł / mies.

      Obsługa klientów w siedzibie firmy, doradztwo techniczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca 8-16

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim