Kanbud Sp. z o.o.

Kanbud Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kanbud Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kanbud Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kanbud Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Kanbud Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"KANBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Franciszka Walczaka 23A 66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP
5993193402
REGON
366188388
KRS
0000659766
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
20.01.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Kanbud Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wymagane uprawnienia do obsługi koparki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

      Obsługa komputera

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim