Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH praca

Gorzów Wielkopolski

Od ponad stu lat ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH „Ekonomik” w Rzeszowie kształci młode umysły, łącząc tradycję z nowoczesnością. Nasze początki sięgają 1920 roku, kiedy to zrodziła się „Szkoła Handlowa Żeńska”. Dzisiaj, z dumą kontynuujemy misję edukacyjną, oferując szeroki wachlarz specjalizacji w ramach technikum i liceum ogólnokształcącego. Nasze kierunki, takie jak technik ekonomista, technik logistyk, czy technik rachunkowości, są dopasowane do współczesnych wymagań rynku pracy, a liceum ogólnokształcące oferuje profile od humanistyczno-filmowego po matematyczno-ekonomiczny. Nie zapominamy również o sztuce – nasze Liceum Sztuk Plastycznych im. Elwiro Michała Andriollego to kuźnia talentów dla przyszłych plastyków.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym, potwierdzonej wysokimi lokatami w ogólnopolskim rankingu szkół średnich. Nasze technikum jest wyróżniane tytułem „Złotej szkoły”, a liceum ogólnokształcące – „Srebrnej szkoły”. To odzwierciedla nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości kształcenia, co potwierdzają bardzo dobre wyniki naszych uczniów na egzaminach maturalnych i zawodowych.

W „Ekonomiku” wierzymy, że edukacja to nie tylko nauka, ale również rozwój społeczny i osobisty. Dlatego organizujemy zajęcia turystyczne, rekreacyjne i wspieramy wolontariat. Przyjazna i życzliwa atmosfera to nasz znak rozpoznawczy, który tworzy środowisko sprzyjające nauki i rozwoju.

Nasze horyzonty wykraczają poza granice kraju. Współpraca z Hildegardisschule w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży oraz projekt „Ekonomik podbija Grecję!” realizowany na zasadach Programu Erasmus+ to tylko niektóre z inicjatyw, które umożliwiają naszym uczniom zdobywanie międzynarodowego doświadczenia.

W „Ekonomiku” łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc przestrzeń, gdzie każdy uczeń ma szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesu. Zapraszamy do świata, gdzie edukacja staje się pasją, a przyszłość – inspirującą podróżą.

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Szczecin
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Olsztyn
  6. Zielona Góra
  7. Bielsko-Biała
  8. Biała Podlaska
  9. Kalisz
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH - oferty archiwalne

  • Nauczyciel ekonomicznych przedmiotów zawodowych

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć lekcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodnie z tabelą MEN proporcjonalnie do wymiaru etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.

      Sprzątanie pomieszczeń internatu ZSE

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400,4 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8-12 Wynagrodzenie: podstawa + za wysługę lat

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim