Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

nadzór sanitarno-epidemiologiczny
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ASYSTENT/KA DYREKTORA ZAKŁADU (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Dysponent Personalny

    IK Hofmann GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • ASYSTENT/KA BIURA

    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

Siedziba główna

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

2.2

Na podstawie 16 ocen z Google.

Marta St

Marta St

"Nie wiem czy wszyscy pracownicy są tak mili i pomocni, ale Pani Ela oraz jeszcze jedna Pani na pewno przywróciły mi wiarę w to, że urzędnik też jest człowiekiem, może być miły, pomocny wykazywać się empatią. Oby więcej takich urzędników. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!"

2 miesiące temu

Apik Pess

Apik Pess

"Życzliwi, kompetentni, pomocni pracownicy. Ludzkie podejście, duża wiedza, załatwienie sprawy nie stanowi problemu."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi procesu pozyskiwania i rozliczania funduszy europejskich i krajowych

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -wyszukiwanie, analiza oraz weryfikacja możliwości pozyskiwania środków z UE,
      -obsługa procesu pozyskiwania środków z UE
      -weryfikowanie kwalifikowalności wydatków
      -praca w systemie SL2014 jak również w innych ststemach rozliczeniowych/ sprawozdawczych
      -koordynowanie i nadzorowanie realizowanymi projektami
      -przygotowywanie wniosków, sprawozdań, harmonogramów oraz rozliczeń
      -prowadzenie całościowej dokumentacji realizowanych projektów
      -zapewnianie terminowości i kompletności dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomiczne, administracyjne bądź pokrewne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, MS Office, doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: znajomość podstawowych aktów prawnych oraz zasad związanych z pozyskiwaniem i rozliczaniem środków UE, znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach POIiŚ 2014-2020; znajomość systemu SL2014

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy od 5% do 30% Praca 07:25-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

      Czynności porządkowe w pomieszczeniach WSSE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy 15-19
  • Stażysta/ asystent w dziale laboratoryjnym oddziale badań środowiska pracy oraz badań radiacyjnych

      wykonywanie badań i pomiarów w obszarze radiacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: mgr fizyk lub fizyk medyczny
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów specjalistycznych aparatury RTG, w zakresie pomiarów pól elektromagnetycznych w środowisku pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 814 - 6 299 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy od 5% do 30%

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim