Czy to Twoja firma?

ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD praca

Gorlice
usługi budowlane
ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA OL-BUD
    • Gorlice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowca samochodu ciężarowego na terenie Polski.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; prawo jazdy kat. C+E; przewóz rzeczy - aktualne uprawnienia; staż pracy - 1 rok; znajomość przepisów norm czasu pracy kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny rozpoczęcia pracy 4:00 Miejsce pracy: teren całego kraju Wyjazd z Gorlic w poniedziałek okoł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik budowlany

    • Gorlice
    • 3 500 zł / mies.

      Prace ogólnobudowlane, układanie kostki brukowej, krawężników. Miejsce pracy: Nowy Sącz, Jasło, Opatów

      Wymagania

      • Uprawnienia: układanie kostki brukowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny do 3 miesiecy - umowa o prace p/e godziny pracy od 07;00 do 15:00. Wyjazd z Gorlic w po
  • Operator koparki, koparko-ładowarki

    • Gorlice
    • 4 000 zł / mies.

      obsługa koparki, koparko-ładowarki. Miejsce pracy: Nowy Sącz i Jasło, Opatów

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa koparki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny do 3 miesiecy - umowa o prace p/e godziny pracy od 07:00 do 15:00. Wyjazd z Gorlic w po

Pracodawcy w Gorlicach