Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO praca

Gołkowice
Sklep spożywczy
FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gołkowice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    FIRMA HANDLOWA SYLWESTER BIŁKO
    • Gołkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta sklepu spożywczego;
      - wykładanie towaru;
      - dbanie o porządek.

      Praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.30-13.30, 13.30-21.30.

      Osoby zainteresowane proszone są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gołkowicach