Czy to Twoja firma?

INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Golina
INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Murarz

    INVESTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Golina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      czytanie rysunku technicznego, murowanie ścian nośnych i działowych, prace pomocnicze; Firma chętnie zatrudni kilkuosobową zgraną ekipę murarską

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik budowy

    • Golina

      organizacja i nadzór nad wykonywanymi robotami budowlanymi, zarządzanie procesem budowy, prowadzenie dokumentacji budowlanej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: uprawnienia budowlane
      • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku mile widziane, konstruk.-budowlane bez ograniczeń

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 17 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Golinie