Czy to Twoja firma?

MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Goleniów
MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Goleniów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Stylizacja włosów,fryzjerstwo,manicure,masaż

    MAKRO.STREAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Goleniów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      świadczenie na wysokim poziomie usług fryzjerskich i kosmetycznych, praca w grupie z pracownikami z Ukrainy, Rosji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KURS MASAŻU, FRYZJER, Zdolności manualne, KURS MANICURE I STYLIZACJA PAZNOKCI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: informacja starosty

Pracodawcy w Goleniowie