Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - INTRASERVIS JOB SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy INTRASERVIS JOB SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWNIK DO SPRAW ROZWOJU RYNKU
Zawód: specjalista ds. analizy i statystyki   |  Rodzaj: umowa o pracę
Goleniów
Szczegóły
Zakres obowiązków
zarządzanie zespołem handlowym oraz
realizacja planu sprzedaży.
Kierownik do spraw rozwoju zarządza podległym zespołem
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
DOŚWIADCZENIE NA W/W STANOWISKU PRACY-MILE WIDZIANE.
znajomość języka ukraińskiego
Inne wymagania:
[Inne] : MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE wyższe , MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBYM STANOWISKU, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO- kontakt z kotrahentami oraz opieka nad pracownikami z Ukrainy
dodatkowo miejsce wykonywania pracy województwo śląskie i opolskie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa o pracę
Goleniów
Szczegóły
Kierownik do spraw sprzedaży zarządza podległym zespołem
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
[Inne] : MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBYM STANOWISKU, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
NIE
INTRASERVIS JOB SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
72-100 Goleniów
KOŚCIUSZKI 10B

Pracodawcy z miasta Goleniów