Czy to Twoja firma?

Energo-Universal Artur Lazarek praca

Goczałkowice-Zdrój

Od momentu naszego założenia w 2013 roku, Energo-Universal Artur Lazarek nieustannie dąży do bycia synonimem solidności i profesjonalizmu w branży budowlanej i elektrycznej. Nasza siedziba, umiejscowiona w malowniczych Goczałkowicach-Zdrój, stanowi serce naszej działalności, gdzie każdego dnia z pasją tworzymy rozwiązania, które napędzają nowoczesność i komfort życia naszych klientów.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych, co jest fundamentem naszej oferty. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających projektów, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale i bezpieczeństwo użytkowania. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i jakość w tej dziedzinie, dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o najmniejsze detale.

Rozszerzając nasze horyzonty, oferujemy także usługi związane z wynajmem samochodów i zarządzaniem flotą. To odpowiedź na potrzeby rynku, który wymaga elastyczności i kompleksowych rozwiązań. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom nie tylko energię elektryczną, ale i tę, która napędza ich biznesy – dosłownie i w przenośni.

Właściciel firmy, Artur Lazarek, jest siłą napędową tej działalności, wnosząc osobiste zaangażowanie i wizję w każdy aspekt pracy. To dzięki jego determinacji i ciężkiej pracy Energo-Universal Artur Lazarek stał się godnym zaufania partnerem dla naszych klientów.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy kto zdecyduje się na współpracę z nami, doświadczy profesjonalizmu, zaangażowania i jakości, które są nieodłącznymi elementami naszej codziennej pracy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej!

Energo-Universal Artur Lazarek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Energo-Universal Artur Lazarek

Praca alert - powiadomienia

Praca Energo-Universal Artur Lazarek

  • Operator koparko-ładowarki

    Energo-Universal Artur Lazarek
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Elektromonter

    • Kobiór
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Energo-Universal Artur Lazarek

Siedziba główna w Goczałkowicach-Zdrój

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sosnowiec
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Energo-Universal Artur Lazarek - oferty archiwalne

    • Kobiór
    • Zakres obowiązków

      Prowadznie prac elektrycznych, elektroinstalacyjnych, układanie okablowań, wykonanie modernizacji sieci energetycznych, oświetleniowych, uczestnictwo w kursach dokształcających, dbanie o sprzęt i urządzenia, utrzymanie czystości i porządku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV, Prawo jazdy kat. B, Kierowanie samochodem osobowym
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, kierowanie samochodem osobowym, prawo jazdy B, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziany kurs pracy pod napięciem, kurs operatora podnośnika koszowego, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko ładowarki

    • Tychy

      Prowadzenie pojazdu, kierowanie koparko ładowarką, utrzymanie czystości i porządku, dbanie o sprzęt, praca w zespole

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, mile widziane E do B, mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia na koparki, koparko ładowarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju