Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DZIDA PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Producent Marchwi "Dzida Produkt"

Specjalizujemy się w uprawie i konfekcjonowaniu marchewki, która jest naszym kluczowym produktem. Dla tej produkcji stworzyliśmy i nadal tworzymy zaplecze magazynowe i przetwórcze, inwestujemy w nowy wysoce zmechanizowany park maszynowy. Uruchamiamy także nową linię do mycia i konfekcjonowania warzyw, budujemy kolejne przechowalnie. Wszystko po to, żeby nasze warzywa były zdrowe, smaczne i piękne. Żeby zadowolił najbardziej wymagającego odbiorcę. W swoich gospodarstwach członkowie grupy produkują ponadto ziemniaki jadalne, zboża, rzepak.

Wśród naszych odbiorców są i detaliści, hurtownicy i przetwórcy.

Nasze produkty trafiają do sklepów w całej Polsce, wygrywając konkurencję z innymi producentami. Świetnie radzimy sobie także na rynkach całej Europy. Naszą marchewkę chwalą Rosjanie i Ukraińcy, Węgrzy, Słowacy, Bułgarzy, Chorwaci, Rumuni. Duża część naszej produkcji wędruje też do Niemiec, Francji, Holandii

Sporo inwestujemy w ochronę środowiska. Stosujemy przyjazne środowisku technologie produkcji. Zbudowaliśmy własną oczyszczalnię ścieków. Nasz sprzęt gwarantuje spełnianie najsurowszych norm.

Oferty pracy Producent Marchwi "Dzida Produkt"

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Zimowa 54
43-230 Goczałkowice-Zdrój
województwo śląskie
powiat pszczyński
gmina Goczałkowice-Zdrój

Dodatkowe informacje

NIP: 6381763754
REGON: 241223041
KRS: 0000331400
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 15-06-2009
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Goczałkowice-Zdrój