Czy to Twoja firma?

JAK SZKŁO ŻOGAŁA sp. j. praca

Goczałkowice-Zdrój

W sercu malowniczego Goczałkowic-Zdroju, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza wyjątkowa przestrzeń twórcza – JAK SZKŁO. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Państwem naszą pasją do szkła, która wyraża się w każdym detalu naszej pracy. Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego, a nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle meblarskim, jak i w nowoczesnej architekturze.

Nasza historia jest świadectwem innowacyjności i dążenia do doskonałości. Projekt, który realizujemy, jest częścią większej wizji rozwoju i innowacji w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, wspieranej przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. To właśnie dzięki temu możemy poszczycić się posiadaniem najnowocześniejszego Centrum Szlifierskiego BEVELLONI, co otwiera przed nami nieograniczone możliwości w obróbce szkła.

Nasze produkty to połączenie funkcjonalności i estetyki. Oferujemy Państwu nie tylko szklane stoły, które są wizytówką nowoczesnego designu, ale także drzwi do mieszkań i pomieszczeń biurowych, które zachwycają swoją elegancją. Nasze lustra grawerowane i piaskowane to prawdziwe dzieła sztuki, które dodają wnętrzom charakteru.

Jesteśmy dumni z naszej oferty usługowej, która obejmuje obróbkę krawędzi, grawerowanie, cięcie wodą, laminowanie, piaskowanie i druk UV. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z uwagą na najdrobniejsze detale, co pozwala nam tworzyć produkty unikalne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Nasza pozycja na rynku jest wynikiem ciągłego poszukiwania doskonałości i innowacji. W JAK SZKŁO każde wyzwanie staje się okazją do pokazania naszej kreatywności i umiejętności. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko zaawansowane technologicznie Centrum Szlifierskie BEVELLONI, ale także możliwość tworzenia szklanych stołów na podstawach drewnianych i metalowych, a także standaryzacja wymiarów drzwi szklanych zgodnie z Polską Normą.

Zapraszamy do świata JAK SZKŁO, gdzie każdy produkt opowiada własną historię, a my jesteśmy przewodnikami w tej podróży po krainie szklanych marzeń. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Państwa osobowości i stylu – przestrzeń, w której szkło staje się sztuką.

JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa grafika i fotografia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA

  • Operator cnc

    JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA
    • Goczałkowice-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Montażysta

    Dodana
  • Pracownik produkcyjny

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Czechowice-Dziedzice
  3. Mikołów
  4. Bydgoszcz
  5. Jaworzno
  6. Katowice
  7. Kęty
  8. Pszczyna
  9. Wrocław
  10. Żywiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JAK SZKŁO ŻOGAŁA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz socjalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pozostali operatorzy urządzeń do wyrobów szklanych

      czyszczenie szkła, porządkowanie stanowisk szklarskich.

      Wymagania

      • Inne wymagania: brak wymagań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju