Czy to Twoja firma?

CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna praca

Gniezno
CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Gniezno
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna - oferty archiwalne

  • Wykrawacz

    CHŁODEX Małgorzata i Piotr Nalewaja spółka jawna
    • Gniezno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozcinanie kurczaka na elementy : udo, filet, skrzydło, ćwiartka tylna, porcja rosołowa za pomocą noża rzeźnickiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: sprawność manualna, brak przeciwskazań dot. dźwigania, aktualna książeczka Sanepid
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie na podobnym stanowisku [Inne] : również do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Gnieźnie