Czy to Twoja firma?

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji praca

Gniewkowo
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

Praca Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
    • Gniewkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1) kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników;
      2) sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
      3) sporządzanie, wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania pracowników, do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa;
      4) ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
      5) sporządzanie listy płac z tytułu wszelkich wynagrodzeń oraz zasiłków ZUS;
      6) sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korygujących ZUS oraz dokumentów zgłoszeniowych ZUS;
      7) prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów pracowniczych, sporządzanie grafików pracowniczych;
      8) sporządzanie informacji o dochodach PIT-11 oraz informacji zbiorczej PIT 4R;
      9) sporządzanie i rozliczanie wniosków w ramach umów refundowanych;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, Obsługa programu "Płatnik"
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Obsługa programu Gratyfikant, albo innego kompleksowego programu kadrowo-płacowego [Umiejętność 1] : znajomość aktualnych przepisów związanych ze samodzielnym stanowiskiem spec. ds. kadr i płac [Inne] : w przypadku wykształcenia średniego, wymagane jest co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w kadrach i płacach, Okres próbny ma służyć wdrożeniu pracownika. W przypadku zainteresowania dalszą pracą oraz potwierdzenia kompetencji pracownika, pracodawca przewiduje zawarcie umowy na czas określony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. kadr i płac (nr 0463)

    • Gniewkowo

      8) wydawanie zaświadczeń na wniosek pracownika oraz zaświadczeń;
      9) sporządzanie informacji i deklaracji PIT-11 i PIT 4R

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: -znajomość programu Gratyfikant, albo innego kadrowo-płacowego

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: równoważny czas pracy; Okres próbny ma służyć wdrożeniu pracownika. W przypadku zainteresowania prac

Pracodawcy w Gniewkowie