Czy to Twoja firma?

ARROL Anna Richert praca

Gniew
ARROL Anna Richert najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Gniew
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ARROL Anna Richert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARROL Anna Richert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ARROL Anna Richert - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    ARROL Anna Richert
    • Gniew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa Klientów, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów rolno-przemysłowych
      - Realizacja celów sprzedaży
      - Utrzymanie kontaktów z Klientem, pozyskiwanie nowych
      - Obsługa komputera w zakresie katalogowym oraz kasy fiskalnej
      - Obsługa prasy hydraulicznej,
      - Miejsce pracy: Gniew,
      - Praca jednozmianowa w godzinach pracy sklepu 7:30-17:00
      - Kontakt z Pracodawcą: Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: e-mail: arichert@onet.eu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Gniewie