Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FABRYKA ARMATUR "GŁUCHOŁAZY" SPÓŁKA AKCYJNA

Fabryka Armatur "Głuchołazy" S.A. od 1919 roku zajmuje się produkcją armatury i będąc liderem na rynku polskim, oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości armatury przemysłowej. Naszym podstawowym celem jest produkowanie armatury niezawodnej, bezpiecznej i życzliwej dla środowiska naturalnego. Wieloletnia tradycja produkcyjna naszego przedsiębiorstwa oparta o wiedzę i doświadczenie zespołu konstruktorów i technologów, pozwala nam oferować armaturę przeznaczoną do zastosowania w instalacjach o następujących parametrach eksploatacyjnych.

Oferty pracy Fabryka Armatur Głuchołazy s.a.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ELEKTRYK
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Głuchołazy
Szczegóły
Zakres obowiązków
Bieżące przeglądy i konserwacje instalacji elektroenergetycznych w urządzeniach i maszynach produkcyjnych oraz instalacji sterowania i automatyki, usuwanie oraz zapobieganie awariom elektrycznym oraz awariom w systemach automatyki i sterowania, udział w przeglądach okresowych maszyn, dbanie o stan techniczny maszyn w celu zapewnieni ciągłości procesów produkcyjnych.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne
Inne wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe, średnie techniczne o specjalności elektryk, uprawnienia SEP do 1 kV, doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub innych działach technicznych w firmach produkcyjnych, praktyczna wiedza z zakresu elektryki, gotowości do pracy, samodzielności oraz duża motywacja do pracy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
TECHNOLOG
Zawód: technolog   |  Rodzaj: umowa o pracę
Głuchołazy
Szczegóły
Zakres obowiązków
Programowanie sterowanych numerycznie obrabiarek CNC, sprawowanie nadzoru technologicznego nad produkowanymi wyrobami oraz normowanie procesu technologicznego, realizowanie zadań z wykorzystaniem oprogramowania CAD CAM oraz sterowania CNC,
pisanie programów obróbczych na maszyny CNC takich jak tokarki i frezarki,
opracowywanie technologii nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC,
opracowywanie dokumentacji technologicznej na wyroby zlecane do produkcji i części prototypowych, dobieranie odpowiednich narzędzi i oprzyrządowania technicznego do optymalizacji procesów produkcji, rozwiązywanie problemów technologicznych i koordynowanie działań związanych z aktualną produkcją, dokonywanie pomiaru wykonanych detali oraz tworzenie technologii obróbczych, współpraca z działem konstrukcyjnym, działem produkcji i działem jakości w procesie wdrażania nowych części i przeprowadzania prób technologicznych.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne), mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, pożądana znajomość norm technicznych i standardów jakościowych, znajomość programów informatycznych w tym wspomagających projektowanie CAD, CAM, mobilność, dyspozycyjność, kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, znajomość pakietu MS Office.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Głuchołazy
Szczegóły
Zakres obowiązków
Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, sanitarnych, korytarzach itp. Bieżące zaopatrzenie i uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach socjalnych, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i p.poż. Inne prace gospodarcze.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie bez znaczenia, dokładność, punktualność, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, samodzielność i dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy od zaraz.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Wrocławska 1 A
48-340 Głuchołazy
województwo opolskie
powiat nyski
gmina Głuchołazy

Dodatkowe informacje

NIP: 7550006247
REGON: 530545025
KRS: 0000002304

Dyrektor generalny

Marcin Łukasz Rogalka
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-03-2001
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Głuchołazy