SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola

SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola

Pełna nazwa
SKAREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
ul. 1-go Sierpnia 24 37-450 Stalowa Wola
NIP
8651671314
REGON
831315157
KRS
0000144515
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
31.12.2002
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA-Stalowa Wola - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej/kierowca

    • Kietrz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      ochrona obiektów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głubczycach