MULTITEX Sp. z o.o.

MULTITEX Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MULTITEX Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MULTITEX Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MULTITEX Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - MULTITEX Sp. z o.o.

Pełna nazwa
MULTITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
3 Maja 40 48-250 Głogówek
NIP
7551930767
REGON
161577140
KRS
0000501054
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.03.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 13.92.Z Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
  • 14.19.Z Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli
  • 32.50.Z Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
  • 46.76.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.51.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca MULTITEX Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Głogówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowa organizacja pracy w obrębie sekretariatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głogówku