Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Jednostka Wojskowa 3444

Oferty pracy Jednostka Wojskowa 3444

PSYCHOLOG - KONSULTANT DOWÓDCY DS. PROFILAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ

Zawód: psycholog Rodzaj: praca tymczasowa
Jednostka Wojskowa 3444
Udzielanie pomocy psychologicznej i prowadzenie doradztwa psychologicznego dla żołnierzy i pracowników resortu ON. Diagnoza ogólnych predyspozycji intelektualnych żołnierzy a także ...
od 1590 zł
UoP brutto/mies.
Głogów
06-05-2020
od 1590 zł

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Głogów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przewóz osób, sprzętu i środków materiałowych. Obsługa auta osobowego. Kontrola dokumnetów przewozowych. Utrzymanie w stałej sprawności technicznej przydzielonego sprzętu samochodowego.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
Praca pon-czw godz. 7.00-15.30; pt. 7.00-13.00; wykształcenie zasadnicze/zawodowe, 2 letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami określonymi w prawie jazdy kat. "B". Znajomość zasad wykonywania zabiegów konserwacyjnych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
67-200 Głogów
Wojska Polskiego 58

Pracodawcy z miasta Głogów