Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Zakład Karny w Głogowie

Oferty pracy Zakład Karny w Głogowie

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY

Zawód: ochroniarz Rodzaj: umowa o pracę
Zakład Karny w Głogowie
praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności
3113-3369 zł
UoP brutto/mies.
Głogów
15-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁ PENITENCJARNY
Zawód: psycholog   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Głogów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa psychologiczna skazanych. Stosowanie krótkiej interwencji. Podejmowanie oddziaływań psychokorekcyjnych. Prowadzenie zajęć o charakterze edukacyjnym. Prowadzenie stosownej dokumentacji.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
Uprawnienia:
Obsługa komputera
Dyspozycyjność
Inne wymagania:
praca w systemie jednozmianowym od 7.15 do 15.15 w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, możliwość pracy na 1/2 etatu, umowa na zastępstwo, wykształcenie wyższe, psychologia
więcej o ofercie pod linkiem
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
67-200 Głogów
Lipowa 21

Pracodawcy z miasta Głogów