Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących praca

Głogów
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sekretarz Głogów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - oferty archiwalne

  • Sekretarka ds. uczniowskich

    Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie legitymacji szkolnych, sporządzanie duplikatów świadectw, sporządzanie sprawozdań oświatowych w zakresie spraw uczniowskich, zastępowanie sekretarza szkoły.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Umowa na czas określony pół roku, godziny pracy od 7.30 do 15.30. Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 840 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sekretarz szkoły

    • Głogów
    • umowa na zastępstwo

      Wykonywanie prac kancelaryjnych biurowych, obsługa gości i interesantów dyrektora, przestrzeganie i nadzorowanie obiegu dokumentów szkolnyc, sporządzanie sprawozdań oświatowych w zakresie spraw uczniowskich.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 300 - 3 940 PLN

Pracodawcy w Głogowie