Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie praca

Głogów
Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie

Praca Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie
    • Głogów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wspieranie rodzin zastępczych, doknywanie okresowej oceny rodzin zastępczych i dzieci w nich umieszczonych, prowadzenie dokumentów dot. kandydatów do sprawowania pieczy zastępczej oraz funkcjonujących rodzin zastępczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Umowa o pracę na czas zastępstwa, min. rok praca w godzinach 7.30-15.30, wykształcenie wyższe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego np. na kierunku praca socjalna lub socjologia.Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Głogów
    • umowa o pracę

      1. Przeprowadzenie wywiadów środowiskowych.
      2. Prowadzenie poradnictwa dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą.
      3. Dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej.
      4. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej kandydatów na rodziny zastępcze oraz do prowadzenia rodzinnych domów dziecka.
      5. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, placówek opiekuńczo - wychowawczych oraz dzieci objętych pieczą zastępczą.
      6. Inicjowanie i wspomaganie rodzinnych form opieki zastępczejh, współpraca w tym zakresie z jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, sądami rodzinnymi, służbą zdrowia oraz innymi placówkami w zależności od potrzeb.
      7. Prowadzenie spraw związanych z umieszczaniem dzieci w rodzinnej pieczy zastępczej.
      8. Udział w posiedzeniach Komisji Kwalifikacyjnej Centrum.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas określony, następnie na czas nieokreślony, praca w godzinach 7.30-15.30, Wymagane wykształcenie wyższe, pedagogiczne, bez wymagań z art. 116 ustawy o pracowniku socjalnym. Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Głogowie