Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - POWIATOWE CENTRUM PIECZY ZASTĘPCZEJ W GŁOGOWIE

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie

PSYCHOLOG

Zawód: psycholog Rodzaj: praca tymczasowa
Powiatowe Centrum Pieczy Zastępczej w Głogowie
Udzielanie wsparcia psychologicznego, przeprowadzanie badań psychologicznych
od 1300 zł
UoP brutto/mies.
Głogów
30-10-2020
od 1300 zł

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: praca tymczasowa
Wspieranie rodzin zastępczych, doknywanie okresowej oceny rodzin zastępczych i dzieci w nich umieszczonych, prowadzenie dokumentów dot. kandydatów do sprawowania pieczy ...
od 2600 zł
Głogów
30-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: pracownik socjalny   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Głogów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wspieranie rodzin zastępczych, doknywanie okresowej oceny rodzin zastępczych i dzieci w nich umieszczonych, prowadzenie dokumentów dot. kandydatów do sprawowania pieczy zastępczej oraz funkcjonujących rodzin zastępczych.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
Umowa o pracę na czas zastępstwa, min. rok praca w godzinach 7.30-15.30, wykształcenie wyższe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego np. na kierunku praca socjalna lub socjologia.Mile widziane doświadczenie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Słowiańska 13
67-200 Głogów
województwo dolnośląskie
powiat głogowski
gmina Głogów

Dodatkowe informacje

NIP: 6932173305
REGON: 02178734000000

Pracodawcy z miasta Głogów