Czy to Twoja firma?

IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa praca

Głogów
IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Głogów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    IdeaCare24 Sp. z o.o. Sp. komandytowa
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rekrutacja i obsługa pracowników, kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku niemieckim z klientami zagranicznymi, redagowanie i publikowanie ogłoszeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głogowie