Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie praca

Głogów
Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Dom Pomocy Społecznej MAGNOLIA w Głogowie
    • Głogów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleceniami bezpośredniego przełożonego na zmianie.
      Sporządzanie posiłków zgodnie z normami żywienia oraz przestrzeganie przepisów i standardów kulinarnych.
      Wydawanie posiłków, utrzymywanie czystości w kuchni, zmywalni i jadalni, a także maszyn, urządzeń oraz sprzętu kuchennego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umowa na zastępstwo z możliwością pracy na czas określony, pełny etat, praca w godz. 6.00-14.00; 11.30-19.30, wynagrodzenia od 2.850,00 + dodatek stażowy. Wykształcenie zasadnicze zawodowe i odpowiednie wyszkolenie w zawodzie lub średnie zawodowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun

    • Głogów

      Pomoc i towarzyszenie mieszkańcom w codziennych czynnościach, uczestnictwo w procesie rehabilitacyjnym i społecznym podopiecznego w sposób aktywny. Pełnienie funkcji opiekuna prawnego, kuratora lub pełnomocnika w sytuacji gdy stan zdrowia mieszkańca tego wymaga. Wykonywanie zabiegów i czynności pielęgnacyjnych mających na celu utrzymanie w czystości mieszkańców np. kąpiele, codzienne toalety, obcinanie paznokci, pomoc przy ubieraniu itp. Dokonywanie czynności niemożliwych do wykonania przez mieszkańców np. karmienie osób obłożnie chorych, pomoc w załatwieniu potrzeb fizjologicznych. Dbanie o estetykę mieszkania pensjonariuszy (czystość i porządek w pokojach, szafach itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, szczepienie wzw typ. B, wysoka kultura osobista, osoba cierpliwa i odpowiedzialna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Głogowie