Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Magdalena Kopacz CENTRUM JĘZYKOWE KONIK

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz - Oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (sprawdzone oferty bez znajomości języka). Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas!!! Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego. Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. Oferta również dla mężczyzn.

Zadzwoń i wybierz ofertę dla siebie:
534 603 100 - czynny 24h

Koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl

Oferty pracy CJ KONIK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Opiekun/Opiekunka osoby starszej 1400€ +Bonus 300€
Zawód: opiekun/opiekunka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Niemcy
Szczegóły

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz

www.pracadlaopiekunek24.pl

Od 2010 roku oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.

  • Zlecenie dla opiekunki z dobrym niemieckim nr: 349-11
  • Miejsce pracy: Niemcy - Schwörstadt 79739
  • Termin wyjazdu: 20.05
  • Wynagrodzenie: 1400€ + Bonus 300€

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ORAZ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC. JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

Zakres obowiązków

Opieki wymaga kobieta 87 lat, 77 kg. Zmaga się nadciśnieniem, chorobami serca jest inkontynentna. Porusza się za pomocą rolatora, na dłuższe spacery do dyspozycji jest wózek inwalidzki. Nie ma nocnego wstawania i dźwigania. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym o pow. 120m, opiekunka ma dyspozycji osobny pokój z łazienką i dostępem do internetu.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie).
  • pomoc w codziennych czynnościach.
  • dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
  • doświadczenie w opiece,
  • chęci do pracy.

Adres

ul. Słowiańska 17
67-200 Głogów
województwo dolnośląskie
powiat głogowski
gmina Głogów

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 6932012973
REGON: 020847732

Profil działalności:

  • 74.30.Z - Działalność związana z tłumaczeniami
  • 78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z - Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
  • 85.59.A - Nauka języków obcych
  • 88.10.Z - Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
  • 88.99.Z - Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 06-09-2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Głogów