EkoGłog Sp. z o.o.

EkoGłog Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EkoGłog Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca EkoGłog Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EkoGłog Sp. z o.o.

Siedziba główna

EkoGłog Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EkoGłog Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b/pracownik gospodarczy

    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      umiejętność prowadzenia pojazdów dostawczych poparte doświadczeniami, umiejętność pracy na ciągniku rolniczym, praca w terenie przy zbiórce odpadów komunalnych, wykonywanie prac komunalnych z wykorzystaniem ciągnika rolniczego, prowadzenie pojazdów przeznaczonych do zbiórki odpadów komunalnych, wykonywanie innych zadań w ramach działalności spółki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim