Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY praca

Głogów Małopolski
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY
    • Głogów Małopolski
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wychowawca oddziału przedszkolnego: zajęcia wychowaczo-dydaktyczne oraz opiekuńcze zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz przepisami prawa oświatowego (30 godzin tygodniowo dla pełnego etatu) w grupie 4-5 latków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: : wykształcenie pedagogiczne z zakresu pedagogogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej : zgodnie z przepisami prawa oświatowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca w zastępstwie] : 29.08.2022 - 31.07.2023
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wspomagający dla ucznia z autyzmem

    • umowa o pracę
    • 2 850 zł / mies.

      prowadzenie zajęć rewalidacyjnych dla ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z autyzmem w tym z zespołem Aspergera oraz zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, obowiązki nauczyciela wspomagającego dla w/w ucznia 40 h tygodniowo

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: zgodnie z przepisami prawa oświatowego, w tym do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych dla ucznia z autyzmem oraz zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 0d 01.09.2021 do 31.08.2022 [Godzina zakończenia pracy] : 15:30

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim