Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Terez Performance Polymers Sp. z o.o.

Oferty pracy Terez Performance Polymers Sp. z o.o.

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Zawód: pracownik umysłowy Rodzaj: umowa o pracę
Terez Performance Polymers Sp. z o.o.
- Zapewnienie czystości na hali produkcyjnej i terenie przylegającym do hali - Codzienna, ścisła współpraca pod kątem porządku i utrzymania ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Głogów Małopolski
26-11-2020
od 2600 zł

PRACOWNIK URZĄDZEŃ MIESZAJĄCYCH

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa o pracę
- Załadunek regranulatów/przemiałów do silosów mieszających 305, 306 - Rozładunek regranulatów/przemiałów z silosów mieszających - Kontrola wizualna jakości zasypywanego i ...
od 2600 zł
25-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
- przygotowanie do transportu i załadunek wyrobu gotowego,
- rozładunek oraz kontrola planowych dostaw,
- zabezpieczanie towarów przez uszkodzeniami,
- rozmieszczenie towarów w obrębie magazynu,
- rejestrowanie materiałów za pomocą skanera,
- dostarczanie surowców potrzebnych do produkcji bieżących zamówień,
- odbieranie materiałów po zakończeniu produkcji w celu zmagazynowania,
- kontrola jakości opakowania oraz ogólnego stanu palet wysyłanych do klienta,
- rozładunek materiałów z silosów, ważenie, rejestracja do przechowywania oraz umieszczenie w odpowiednim miejscu w przestrzeni magazynowej.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH
Inne wymagania:
gotowość do pracy zmianowej, doświadczenie w pracy w regałach wysokiego składowania
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
36-060 Głogów Małopolski
304

Pracodawcy z miasta Głogów Małopolski

Popularni pracodawcy z województwa: Podkarpackie

PRWC
positive HR
Promedica24
MetLife
GRH Polska
armatis-lc
Voice Net S.A.
NESTOR Design