Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Opinion Strefa Druku sp. z o.o. praca

Gliwice

Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 110 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Cięgle doskonalimy swoje procesy i stwarzamy warunki do rozwoju naszym pracownikom.

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Siedziba główna

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Opinion Strefa Druku Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Utrzymania Ruchu

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • zapewnienie ciągłej dostępności parku maszynowego,

      • prowadzenie działań mających na celu wyeliminowanie przyczyn powstawania awarii,

      • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników w zakresie obsługi maszyn,

      • inicjowanie ulepszeń w celu poprawy organizacji i bezpieczeństwa pracy na produkcji,

      • kontrola i zamawianie materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń,

      • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.

      Wymagania

      • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych,

      • wykształcenie: średnie techniczne (budowa maszyn, automatyka, mechanika, elektronika),

      • uprawnienia SEP,

      • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

      • znajomość oprogramowania komputerowego na poziomie podstawowym,

      • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność i dobra organizacja pracy,

      • prawo jazdy kategorii B,

      • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Management (CIS, SMED) w obszarze utrzymania ruchu i produkcji będzie zdecydowanym atutem.

      • UWAGA! to nie jest praca dla programistów, developerów czy specjalistów w obszarze IT

      Oferujemy

      • realny wpływ na usprawnienia procesów,

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,

      • przyjazną atmosferę pracy,

      • ubezpieczenie na życie oraz dofinansowaną przez firmę kartę sportową i prywatną opiekę medyczną

Pracodawcy w Gliwicach