Czy to Twoja firma?

AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gliwice
SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA

Oferty pracy AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik hali - dział rybny

    AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań, mile widziane doświadczenie w branży handlowej, mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, umiejętność pracy w zespole oraz chęć pomocy innym, pasja do produktu i obsługi klienta, zakres obowiązków: zapewnienie płynnej i profesjonalnej obsługi poprzez doradzanie klientom w wyborze ryb i owoców morza, zapewnieniu dostępności i odpowiedniego oznakowania produktów, dbanie o atrakcyjną ekspozycję produktów, dbaniu o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu; miejsce pracy: Auchan Gliwice, ul. Rybnicka;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 do 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach