Czy to Twoja firma?

EKOMAX sp. z o.o. praca

Gliwice

Od momentu naszego założenia w 2001 roku, EKOMAX nieustannie rozwija się, aby sprostać wyzwaniom związanym z ochroną środowiska. Nasza misja jest jasna – pomagamy przedsiębiorcom działać odpowiedzialnie, z poszanowaniem natury i zgodnie z obowiązującym prawem. Jesteśmy dumni, że możemy być wszechstronnym ekspertem w dziedzinie ochrony środowiska i ważnym punktem na mapie Polski w zakresie gospodarowania odpadami.

Zaczynaliśmy od transportu, odbioru i magazynowania odpadów przemysłowych, ale nasza pasja i zaangażowanie w ekologię skłoniły nas do inwestowania w nowoczesne instalacje do odzysku. Dzięki temu oferujemy teraz instalacje do odzysku olejów, płynów niskokrzepnących, filtrów olejowych i rozpuszczalników, a także ekologiczne produkty ropopochodne i chemii przemysłowej.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła – to fundament naszej działalności. Stopniowo uruchamiamy innowacyjne linie technologiczne i angażujemy się w działalność badawczo-rozwojową. Współpraca z Wydziałem Chemicznym Politechniki Śląskiej pozwala nam nieustannie poszerzać naszą wiedzę i umiejętności.

Nasza specjalistyczna flota logistyczna i profesjonalnie wyposażone laboratorium to tylko niektóre z atutów, które pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska. Dzięki umiejętnemu korzystaniu ze środków unijnych zapewniamy stabilność finansową i ciągły rozwój, co przekłada się na konkurencyjność naszej oferty.

Zarządzanie przez sztab ekspertów gwarantuje, że każde działanie jest przemyślane i skuteczne. Jesteśmy zaufanym partnerem dla biznesu, który szuka nie tylko usług, ale i doradztwa w zakresie ekologii. Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska to nie tylko nasza praca, to nasza pasja i odpowiedzialność, którą chcemy dzielić z naszymi klientami.

W EKOMAX wierzymy, że odpowiedzialne gospodarowanie odpadami i dbałość o środowisko naturalne to klucz do lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, stawiają na zrównoważony rozwój i innowacyjne rozwiązania w ochronie naszej planety.

EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport badania i rozwój bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EKOMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent/specjalista ochrony środowiska

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: średnie/ wyższe w obszarach ochrony środowiska (bądź pokrewne); mile widziane doświadczenie zawodowe; znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska, gospodarki odpadami i opakowaniami; prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami; opieka nad przekazanymi klientami; opracowywanie dokumentacji związanych z ochroną środowiska; opracowywanie corocznych sprawozdań środowiskowych; prowadzenie ewidencji opadów w systemie BDO; przeprowadzanie okresowych audytów środowiskowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjno-magazynowy

    • Gliwice

      Wykształcenie: zawodowe/ średnie; mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, zakres obowiązków: rozładunek i załadunek towarów na magazynie, wykonywanie transportów wew. komponentów i produktów, konfekcjonowanie wyrobów do odpowiednich opakowań, trzy zmiany, miejsce pracy: Gliwice;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Gliwice

      Wykształcenie: zawodowe lub średnie; 2 lata doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. C+E+ADR; zakres obowiązków: odbiór odpadów bądź produktów od kontrahentów, sprawdzanie zgodności rodzajów odbieranych odpadów oraz produktów, prawidłowe wypełnianie dokumentów w momencie odbiorów, dostawa odpadów bądź produktów wskazanym kontrahentom; jedna zmiana, miejsce pracy: teren Polski

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: zł brutto

Pracodawcy w Gliwicach