Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH ORGANIZACJI CZŁONKOWSKICH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie podstawowe; sprzątanie pomieszczeń, mycie okien, sprawność fizyczna, ks. sanepidowska mile widziana; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 260 do 3 454 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gliwice

      Wykształcenie podstawowe; sprzątanie pomieszczeń, mycie okien, sprawność fizyczna, ks. sanepidowska mile widziana; liczba godzin w miesiącu oraz czas pracy do uzgodnienia z pracodawcą; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Gliwicach