JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA

JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierownik Gliwice
w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Tadeusza Hoblera 4/1 44-100 Gliwice
NIP
6310013862
REGON
27190134500000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca JD ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY J.DOMKA, H.DOMKA - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ka klatek schodowych i terenów zewnętrznych

    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od godziny 07.00- do ustalenia zgodnie z przydzielonym rejonem
  • Kierownik gospodarczy

    • pełny etat

      kierowanie grupą ludzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: p

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach