P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF

budownictwo ogólne i inżynieria lądowa
P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ELGIT KRZYSZTOF KUCHARCZYK
Adres rejestrowy
ul. Mikulczycka 95 42-675 Świętoszowice
NIP
6451064873
REGON
270291933
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
03.03.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca P.P.H.U. ELGIT KUCHARCZYK KRZYSZTOF - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe; prace murarskie, tynkarskie, dekarskie, malarskie; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic; możliwość pracy na umowę zlecenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Konserwator z prawem jazdy kat. b

    • Gliwice

      Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe; prawo jazdy kat. B - z praktyką; praca w charakterze "złotej rączki"; prace ogólnobudowlane, naprawcze; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Gliwic; możliwość pracy na umowę zlecenie

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: zł brutto

    • Gliwice

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gliwicach