Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ITGO WERNER, WOLSKI SPÓŁKA JAWNA

ITGO Werner Wolski s. j. już od początku swojej działalności w 2012 roku jest firmą zrzeszającą ekspertów o ponad kilkunastoletnim doświadczeniu w branży informatycznej. Od momentu powstania spółki braliśmy udział w kilkudziesięciu dużych projektach informatycznych na terenie kraju. Nasze kompetencje potwierdzamy certyfikatami oraz referencjami i zaufaniem naszych partnerów biznesowych i klientów. 

Specjalizujemy się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w sektorze medycznym i administracyjnym. Zajmujemy się również sprzedażą licencji i serwisem oprogramowania aplikacyjnego InfoMedica, mMedica, AMMS oraz obsługą baz i platform bazodanowych Oracle. Na terenie Polski obsługujemy szpitale, ale również przychodnie i klientów indywidualnych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Asseco Poland S.A. producenta oprogramowania AMMS, InfoMedica i mMedica. W roku 2014 zostaliśmy wyróżnieni za dynamiczny rozwój w zakresie wdrażania, szkolenia i serwisowania oprogramowania AMMS InfoMedica i mMedica. W roku 2019 uzyskaliśmy status Srebrnego Partnera mMedica. 

Kultura organizacyjna naszej firmy jest nastawiona na wzajemny szacunek, partnerstwo, ciągły rozwój i kreatywność. Patrzymy odważnie w przyszłość. Zmieniający się świat wymaga od nas ciągłego doskonalenia: siebie oraz świadczonych usług i produktów. Potrzeby te dostrzega cały zespół w naszej firmie. Zaufanie, współpraca oraz jakość to podstawa w działaniu ITGO.

Oferty pracy ITGO Werner Wolski S.J.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Adres

ul. Zygmunta Starego 35 / 14
44-100 Gliwice
województwo śląskie
powiat Gliwice
gmina Gliwice

Dodatkowe informacje

NIP: 6312645508
REGON: 242913084
KRS: 0000417834
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 16-04-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Gliwice