Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "HOLLAND CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Holland Contracting Sp. z o.o.

Jesteśmy Agencją Pracy, która swój początek ma w holenderskim mieście De Lier. To tam w 2002 roku powstało Holland Contracting B.V. W Polsce pojawiliśmy się rok później. Od tego czasu zadomowiliśmy się tu i znaleźliśmy swoje stałe miejsce na rynku.

Pośredniczymy pomiędzy Polakami poszukującymi pracy poza granicami kraju, a ich potencjalnymi pracodawcami w Holandii. Konsekwentnie budujemy w ten sposób trwały most pomiędzy Polską a Holandią. Ludziom po jednej stronie pomaga on znaleźć pracę, a po drugiej - dostarcza profesjonalnych, uczciwych pracowników.

Jesteśmy liderem rynku pośrednictwa pracy w sektorze agrarnym, czyli szeroko pojętego rolnictwa i ogrodnictwa. Ugruntowaną pozycję mamy jednak także w innych branżach. Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów, przekłada się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Posiadamy certyfikat o numerze 691, wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Oferty pracy Holland Contracting Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Partyzancka 2C
46-060 Prószków
województwo opolskie
powiat opolski
gmina Prószków

Dodatkowe informacje

NIP: 7542757708
REGON: 532415172
KRS: 0000183647

Dyrektor generalny

Johan Rudolf De Jong
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 16-12-2003
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Gliwice