Lotus Group Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lotus Group sp. z o.o. praca

Gliwice

Jesteśmy Lotus Group, zespołem profesjonalistów z siedzibą w malowniczym Gliwicach, którzy od 2015 roku nieustannie dążą do doskonałości w świadczeniu usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz profesjonalnych konsultacji dla biznesu. Nasza oferta to przede wszystkim ocena ryzyka, brokering ubezpieczeniowy, doradztwo w zakresie zarządzania, a także wsparcie w dziedzinie badań i analiz technicznych. Nie ograniczamy się jednak do tego – nasze usługi obejmują również działalność agencji reklamowych, zarządzanie własnością intelektualną, kompleksową obsługę administracyjną biur oraz innowacyjne formy edukacji pozaszkolnej.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania niezależnych opinii technicznych i wsparcia prawnego w relacjach B2B. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość i precyzję sprawia, że klienci obdarzają nas zaufaniem. W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb naszych partnerów.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to od momentu naszego debiutu na rynku w 2015 roku, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy ofertę, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku i naszych klientów. Nasza misja i wartości kierują nas każdego dnia, choć nie są one zapisane w prostych słowach, to są wyraźnie widoczne w naszych działaniach – w dążeniu do doskonałości, transparentności i etyce biznesowej.

W Lotus Group wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również aby były innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto zdecyduje się z nami współpracować. Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej gamy możliwości, jakie oferuje nasza firma. Razem możemy osiągnąć więcej!

Lotus Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Likwidator Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Lotus Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lotus Group Sp. z o.o.

Mapa Lotus Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Wrocław
  6. Częstochowa
  7. Kraków
  8. Lublin
  9. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lotus Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Likwidator szkód majątkowych

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowe osoby do naszego zespołu technicznego. Chętnie zaprosimy do współpracy osoby chcące rozwijać swoje kompetencje w kierunku niezależnego eksperta /audytora szkód ale również osoby chcące działać zespołowo przy złożonych zadaniach. Specyfika naszej pracy to działania merytoryczne (praca z dokumentacją) ale również wykonywanie oględzin technicznych , co może się wiązać z koniecznością wyjazdów służbowych. Tworzymy doświadczony i zgrany zespół ekspertów z zakresu likwidacji szkód złożonych. Współpracujemy m.in. z największymi Towarzystwami Ubezpieczeń.

      Zakres obowiązków

      • Kontakt z klientami.
      • Analizowanie przyczyn zdarzeń szkodowych (współpraca z naszymi ekspertami / rzeczoznawcami).
      • Inwentaryzowanie uszkodzeń w miejscu ich powstania (działania w terenie lub współpraca z naszymi ekspertami terenowymi)
      • Opiniowanie i weryfikowanie rachunków strat.
      • Koordynowanie działań związanych z likwidacją szkód.
      • Opracowywanie (częściowe lub całościowe) kompleksowych raportów i opinii na bazie zgromadzonej i przeanalizowanej dokumentacji.

      Wymagania

      • Ogólna wiedza z zakresu budownictwa i/lub budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń.
      • Dobra organizacja pracy i samodzielności w działaniach.
      • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
      • Dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel).
      • Otwartości i komunikatywności (praca z klientem).
      • Umiejętności prowadzenia korespondencji biznesowej.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
      • Elastyczny czas pracy - działamy zadaniowo.
      • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od wyników pracy
      • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gliwic z ewentualną opcją pracy zdalnej (po wdrożeniu do zadań).
      • Wdrożenie i przeszkolenie do przewidzianych zadań.
      • Pracę w przyjaznym zespole.

Pracodawcy w Gliwicach