Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH praca

Gliwice
Szkoły podstawowe
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH - oferty archiwalne

  • Pomoc biurowa

    SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 6 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GLIWICACH
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: średnie; doświadczenie zawodowe; umiejętność obsługi komputera oraz dobra znajomość programów biurowych (Word, Excel); zakres obowiązków: pomoc w sporządzaniu sprawozdań, gromadzenie i przechowywanie akt, czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń, załatwianie korespondencji, prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencji, współpraca z innymi pracownikami; jedna zmiana; 1/2 etatu, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 650 do 1 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pomoc kuchenna

    • Gliwice

      Wykształcenie: podstawowe; akt. badania sanitarno-epidemiologiczne do pracy w kuchni; zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków; odbieranie talerzy od dzieci; przygotowywanie naczyń do zmywarki (wkładanie i wyjmowanie); przecieranie stolików w jadalni; po obiedzie pomoc w sprzątaniu kuhcni i przyległych pomieszczeń kuchennych; 1/2 etatu; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ wysługa lat

Pracodawcy w Gliwicach