Czy to Twoja firma?

BEROTU SP. Z O.O. praca

Glinno
BEROTU SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy BEROTU SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEROTU SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BEROTU SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BEROTU SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier z obsługą wózka widłowego

    BEROTU SP. Z O.O.
    • Glinno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i wydawanie surowców i wyrobów gotowych , kierowanie wózkiem widłowym, znajomość programu magazynowego, obsługa skanera magazynowego,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera, obsługa wózka widłowego, doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: Znajomośc języka ukraińskiego jest wymagana ze względu na pracę w zespole dwujęzycznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik przy obróbce drewna - obróbka mechaniczna drewna

    • Glinno
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa maszyn stolarskich do obróbki drewna bukowego, płyt MDF oraz ustawiania maszyn stolarskich z umiejętnością samokontroli zgodnie z rysunkiem technicznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność ustawiania i obsługi maszyn stolarskich, Doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 5), obsługa maszyn do obróbki drewna
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 1,5 Znajomość języka ukraińskiego jest potrzebna ponieważ praca jest w zespole dwujęzycznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną