Osmolik Jachty Romuald Osmolik

Osmolik Jachty Romuald Osmolik najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Osmolik Jachty Romuald Osmolik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Osmolik Jachty Romuald Osmolik

Osmolik Jachty Romuald Osmolik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Osmolik Jachty Romuald Osmolik - oferty archiwalne

  • Szkutnik

    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy jachtach (laminowanie, szlifowanie, obróbka elementów drewnianych)

      Wymagania

      • Uprawnienia: laminowanie oraz obróbka drewna
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stolarz/szkutnik

    • Giżycko
    • 2 800 zł / mies.

      Praca przy montażu elementów drewnianych w jachcie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Giżycku