Czy to Twoja firma?

Zamek Giżycki, sp. z o.o. praca

Giżycko
Zamek Giżycki, sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Obsługa hotelowa Giżycko
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zamek Giżycki, sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zamek Giżycki, sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zamek Giżycki, sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej (portier)

    Zamek Giżycki, sp. z o.o.
    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dozorowanie obiektu, obsługa parkingu, pomoc pokojowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 18,30zł-20zł/h brutto Praca w godzinach 07.00-19.00 lub 19:00 do 07:00 Miejsce zgłosz
  • Pokojowa

    • Giżycko

      Prace pomocnicze przy obsłudze hotelowej w housekeepingu

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 18.30zł/h brutto Praca w godzinach 08.00-16.00 lub 14:00 do 22:00 Miejsce zgłoszenia

Pracodawcy w Giżycku