Czy to Twoja firma?

Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Giżycko
Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Administrator nieruchomości

    Administrator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Szczytno
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie miasta Szczytna

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa

    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • 3 700 zł / mies.

      księgowanie wspólnot mieszkaniowych, opisywanie faktur pod względem rachunkowym, wypełnianie wniosków do dodatków mieszkaniowych, odbieranie telefonów , obsługa właścicieli, księgowanie wyciągów bankowych itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy: 15:00

Pracodawcy w Giżycku