Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KORAL Sp. z o.o.

Oferty pracy KORAL Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Giżycko
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym (2,5-6 lat). Prowadzenie grupy przedszkolnej i wychowawstwa.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przedszk., wczesnoszk., elementarna, nauczanie początk.
Inne wymagania:
Wyższe pedagogiczne (jednolite lub pierwszego i drugiego stopnia)
Kierunek: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, elementarna, nauczanie początkowe)
Doświadczenie zawodowe: wymagane min. jeden rok pracy z dziećmi w wieku 2,5-6 lat
Umiejętności: cierpliwość do dzieci, pogodne usposobienie, umiejętność pracy w zespole, mile widziana książeczka "sanepidowska"
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KORAL Sp. z o.o.
11-500 Giżycko
Daszyńskiego 14

Pracodawcy z miasta Giżycko

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG