Czy to Twoja firma?

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA praca

Gdynia
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.PŁK.STANISŁAWA DĄBKA
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń szkolnych (sale lekcyjne, korytarze, sala gimnastyczna itd).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe nie jest koniecznością. Praca w niepełnym wymiarze czasu w godzinach 14:00-20:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. gospodarczych

    • Gdynia
    • umowa na zastępstwo

      Nadzór nad pracownikami obsługi, ustalanie harmonogramu dyzurów, prowadzenie zakupów, organizowanie przeglądów i napraw i inne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: administracja/ekonomia
      • Inne wymagania: Praca w niepełnnym wymiarze w godzinach 08:00-12:00.

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdyni