Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 4 Gdynia praca

Gdynia
Przedszkole Nr 4 Gdynia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole Nr 4 Gdynia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 4 Gdynia

Przedszkole Nr 4 Gdynia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Nr 4 Gdynia - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Przedszkole Nr 4 Gdynia
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej według obowiązujących przepisów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi oraz uprawnienia zgodnie z rozporzadzeniem MEN z 1 sierpnia 2017 r. w sprawie kwalifikacji. Praca w godzinach 8:00-17:00 (5 godzin tygodniowo) Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Gdynia
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Pomoc kucharce w przygotowywaniu posiłków, sprzątanie pomieszczeń ciągu kuchennego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w godzinach 7:00-15:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Gdyni