Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

Pełna nazwa
P.U. PRZEMYSŁAW MURAWSKI
Adres rejestrowy
ul. Wiązowa 38 81-198 Mosty
NIP
5871667419
REGON
221969833
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
16.10.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie

5

Na podstawie 14 ocen z Google.

Krystian Palczewski

"Firma Pana Przemysława Murawskiego bardzo profesjonalnie wykonała prace remontowe na kostce brukowej na naszym podjeździe. Od dokładnego czyszczenia, po usługi naprawcze, kończąc na wielowarstwowym nałożeniu impregnatu każdy etap wykonany był solidnie i zgodnie z praktyką. Gorąco polecam!"

6 miesięcy temu

Katarzyna Grudzińska

"Super team. Panowie szacun ! dziękuję ! Kostka brukowa wygląda jak nowa ;). Profesjonalna ekipa z profesjonalnym sprzętem w przyzwoitej cenie. Polecam z czystym sumieniem usługi tej firmy :)."

11 miesięcy temu

Karol Nowicki

"Zamówiłem usługę czyszczenia 4 krzeseł oraz rogówki, efekt powalający, byłem przekonany że niektóre plamy nie są do wyczyszczenia lecz ku mojemu zdziwieniu wszystkie zeszły i meble wyglądają jak nowe. Z czystym sumieniem mogę polecić te firmę. Do plusów możemy zaliczycz m.in. pełen profesjonalizm świadczonych usług, dobry kontakt z firmą oraz dobry stosunek ceny do jakości do minusów zaś : brak minusów ;)"

3 lata temu

Emilia Wilińska

"Usługa wykonana szybko, sprawnie i co najważniejsze widać efekty czyszczenia -ponad 200m2 .Wykładzina wyraznie czystsza, odświeżona i z przyjemnym zapachem. Polecam!"

3 lata temu

Michał Kruk

Michał Kruk

"Korzystałem z czyszczenia kanapy. Bardzo profesjonalnie, porządnie i dokładnie. Nie na szybko tylko precyzyjnie. Polecam w 100 procentach firmę."

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Przemysław Murawski - Profesjonalne Czyszczenie - oferty archiwalne

  • Pracownik do prania wykładzin/tapicerek

    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Twoje zadania:
      - Dojazd do klienta i wykonanie usług prania dywanów/tapicerki.

      Oczekujemy:
      - Własnego samochodu
      - Uśmiechu
      - Chęci do pracy
      - Sumienności

      Wymagania

      Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

      Oferujemy

      - Stabilne zatrudnienie
      - Wysokie wynagrodzenie
      - Elastyczny grafik
      - Zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy
      - Terminowe wypłaty
      - Wsparcie przełożonego i całego zespołu
      - Szacunek i wzajemne zrozumienie

Pracodawcy w Gdyni